מדיניות שימוש | עיצוב הבית: Homix

מדיניות שימוש לאתר "homix"

גולשים יקרים,

התנאים הללו מפרטים את מדיניות הפרטיות של אתר "Homix".  (להלן "האתר") מדיניות הפרטיות מהווה חלק מהסכם תנאי השימוש של אתר "Homix" ובעצם שימושכם באתר אתם מסכימים לתנאים הבאים:

תנאי השימוש באתר   

1. באתר "Homix" קיימים שירותים ופעילויות הניתנים על ידי האתר ו/או מי מטעמו בעת ההרשמה הגולשים התבקשים למסור את פרטיהם  האישיים (כגון שם פרטי ומשפחה כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני פרטי אשראי)    בכדי לקבל שירותים שהאתר מספק על הגולשים לתת את פרטיהם האישיים ללא מילוי פרטיהם האישיים לא נוכל לספק את השירותים שאנו מספקים.

2. הנתונים אשר יתקבלו על ידי הגולשים באתר ישמרו במאגרי המידע של האתר ויעשה שימוש בהתאם להוראות חוקי מדינת ישראל, לרבות חוק בגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 והגולשים נותנים את הסכמתם לשימוש בנתונים אלו.

3. האתר עשוי לשמור מידע לא מזה ושאינו אישי אשר נוצר מהשימוש של הגולשים באתר  כגון: כתובת IP ממנה הגולשים גלשו סוגי הדפדפן הדפים אשר הפנו את הגולשים  שימושי הגולשים דפי צפיה שירות באתר ועוד...

4. השימוש שהאתר עושה במידע זה לצורך שירות לגולשים, הצגת פרסומות ניתוח נתוני גולשים על מנת להציע לגולשים תכנים נוספים, ללא שימוש במידע פרטי על זהות הגולשים כמו גם יצירת קשר עם הגולשים לצורך ניתוח ובקרת שירות ו/או להציע שירות שהאתר מספק על כל גווניו.

5. האתר בהתאם לצרכיו ולצרכי הגולשים על מנת לתת שירות לקהל הגולשים באתר יתן את המידע אשר ברשותו לצד שלישי לצורך ניתוח פעילות האתר שיווק פרסום ולצורך הצגת פרסומות, כדוגמת  Google analytics Google adwords Cookies ועוד...המידע שנאסף על ידי גורמים אלו מבקש להתאים את הפרסומות לגולשים השימוש שעושים חברות אלו באחריות ובכפוף למדיניות שלהם ולא של האתר וכאשר הגולשים לוחצים על פרסומות אלו הם מאשרים זאת.

6.הגולשים אשר ירשמו לשירותי הדיוור של האתר יעשה שימוש בדואר האלקטרוני לעיתים אצל ספקי שירות אשר נותנים שירותי דיוור.

7. הגולשים אחראים לשמור שם משתמש וסיסמא  שבחרו עבור כניסה ושימוש בשירותים שהאתר מספק, כל שימוש לא תקין ידווח מיידית לאתר על ידי הגולשים. כל שימוש שיעשה אשר אינו תואם את תנאי השימוש האתר יהא רשאי  למנוע גישה לאתר ולשירותים אשר הוא מספק  ולבטל את שם המשתמש והסיסמא על פי שיקול דעת האתר.

8. הגולשים מאשרים שידוע להם כי מסירת פרטים אישיים  והרשמה באתרים שאליהם הגיעו דרך קישורים באתר או דרך העתקת קישור מהאתר אינה קשורה לאתר ואינה כפופה ל"מדיניות השימוש" ו"תנאי השימוש" באתר.

9. במידה והגולשים מעוניינים להסיר כל מידע מהאתר ולחלופין כל שימוש שנראה לגולשים אשר אינו בוצע בצורה נכונה או כל טענה אחרת כנגד האתר אנא תיצרו קשר עם האתר בדף יצירת קשר ואנו נפעל במהירות על מנת לתקן זאת.

גלישה נעימה,