סוגי בריכות שחייה מבטון ועד PVC

13.05.16

:שתף עם החברים שלך

  • May.13.2016
צילום :

היצע הבריכות הפרטיות הוא גדול מאוד אך ישנם את הסוגים העיקריים הנפוצים ביותר בישראל אנחנו נעבור עליהם בקצרה כך שתוכלו לראות מה מתאים לכם מבחינה תקציבית, גודל, והשקעה

בריכות PVC: 

הבריכות המוכרות לנו אלה בריכות ה-PVC העשויות יריעות ונשענות על עמודים בצורה עילית ולא בתוך האדמה הן בריכות יותר  נפוצות ונוחות הן מתפרקות וקלות לתחזוקה החסרון שלהם שזו יריעה ויש לשמור שלא יקרעו או שיהיה חור בקרקעית

עלויות מתחיל ב-500 ₪ לבריכה קטנה ועד 12000 ₪ לגדולה ביותר

בריכות פיברגלס: 

בריכות הפיברגלס הן בעצם תבניות שניכנסות לתוך בור שנחפר בדיוק בשבילן אך יש להן כמה חסרונות: הבריכות דורשות צביעה פעם בתקופה, הפיברגלס יכול להבקע ולפגוע  באנשים שבבריכה, כמו כן הפיברגלס נוטה לשקוע לעתים בתוך החלל החפור.

בריכת פיברגלס מחויבת בתשלומי ארנונה והיתרים ע"פ חוק במידה והן מחוברת לקרקע אם הן מעל הקרקע לא חייבים היתרים

עלויות בין  40000 ש"ח ל- 90000 ש"ח

בריכות מתועשות: 

בנויות בשיטה של הבניה הקלה שנבנה על בסיס לוחות מיוחדים יצוקים מפח או מטרמופלסט, ועליהם נמתחת יריעת ויניל שיוצרת את הקירות והתחתית של הבריכה. היתרונות של בריכה זו הם המחיר הזול יחסית ומהירות ההתקנה החסרונות והבלאי המהיר יחסית שלהן מכיוון שהן נוטות לשקוע וכמו בריכת הפיברגלס היא מחויבת בתשלומי ארנונה והיתרים ע"פ חוק במידה והן מחוברת לקרקע אם הן מעל הקרקע לא חייבים היתרים .

עלויות בין 18000 ₪ ל-90000 ש"ח

בריכות בטון: 

ולדובדבן שבקצפת בריכות הבטון הקלאסיות והיקרות הם כמובן נחשבות לבטיחותיות ביותר והחזקות יותר כמו כן מבחינת החזקה יש אפשרות שחברות חיצוניות יטפלו לכם בבריכה או שאתם יכולים לעשות זאת בעצמכם אך זו התעסקות לא מבוטלת.

וכמובן שבריכה כזאת מחויבת בתשלומי ארנונה והיתרים ע"פ חוק

עלויות מתחיל ב-100000 ₪ וככל שתתפרעו עם גודל,ונורות לדים, וכל מיני דברים מיוחדים העלות רק תגדל...