בונים? מחדשים? ככה חוסכים

04.07.17

:שתף עם החברים שלך

Homix קונים בונים
  • Jul.4.2017
צילום :

בונים? מחדשים? ככה חוסכים

 

אז הגיע סוף סוף רגע הבניה השיפוץ או סתם בא לנו לחדש את הבית, אחרי שחסכנו כסף אנחנו מתכננים את התקציב. כיום ההיצע הגדול גורם לתחרות על הכיס שלנו מצד נותני שירותים ובעלי העסקים, לא בהכרח המותגים הלא מוכרים נופלים באיכותם ממותגים מוכרים ולחלופין בעלי עסקים אשר מוכרים מותגים במחיר זול יותר משמעותית ממתחרים או נותני שירותים מקצועיים ואמינים עם שירות מצוין במחיר הוגן וכך ניתן לחסוך בבניה, בשיפוץ, או בעיצוב הבית עשרות אלפי שקלים במוצרים כגון ריצוף, סניטריה, ריהוט, ועוד…

לכן אנו ב- Homix פתחנו עבורכם הגולשים את “מחירון Homix” אשר מכיל בתוכו מגוון מוצרים ומחירון נותני שירותים וכך תוכלו לקבל מידע לגבי מחירים באופן אובייקטיבי.

כמו כן בכדי לעודד בעלי עסקים ונותני שירותים לתת את המחיר הטוב ביותר לכם הגולשים אנו מפרסמים בחינם את אותם בעלי העסקים ונותני השירותים.

 

אז איך זה עובד?

לוחצים על לשונית “מחירון Homix” כאשר הדף נפתח מקלידים את הנושא שאתם מעוניינים בו לדוגמא “דלת כניסה” ובלחיצה על המנוע חיפוש תקבלו את המחיר הזול, היקר, וממוצע מחירים, במידה וישנם בעלי עסקים או נותני שירותים אשר נותנים את המחיר הטוב ביותר תגללו למטה ותוכלו לקבל את הפרטים וליצור עימם קשר באופן אישי.

 

כמובן “מחירון Homix” מבוסס על מידע חופשי ועליכם הגולשים האחריות לבדוק את טיב המוצרים והשירותים אשר אתם רוכשים

אנו נשמח לקבל את עזרתכם הגולשים לטובת כולנו כל הערה והארה תתקבל בברכה.

אז יאאלה תהנו!