מטבח בצבע....

13.02.18

:שתף עם החברים שלך

מטבח שחור
  • Feb.13.2018
צילום :

מטבחים 2018

 

אז בהשראת תוכניות הריאליטי העוסקות בבישול ובאפייה החלטנו לבדוק מה קורה בעולם עיצוב המטבחים לראות מה חדש, מה מעניין, וסתם לראות מה חדש…אז נתחיל?

pin

 

נתחיל בצבע..המטבחים הבהירים בטח בצבעים הלבן / בהיר שהוא מככב הרבה זמן אצלנו מתחיל לפנות מקומו לצבעים קצת ”לא שגרתיים“ ולטובת טרנדים צבעוניים חדשים, היום בזמן שאנו מחדשים / בונים בית ברוב המקרים יש לנו טייפ קאסט של המטבח סגנון…צבע…ובדרך כלל מעדיפים את המוכר וללא ”ניסיונות“ אבל למה לא לנסות?

 

טרנד רץ הוא הצבע השחור טוב אין ספק שהמשפט ”מטבח בצבע שחור“ מעורר קצת הלם פחד שחור?? אבל רגע…תנסו לדמיין איזו נוכחות דרמתית יוקרתית ומלאה אלגנטיות כמובן שבשילוב צבעים ששוברים מעט ונותנים את התחושה המלאה דרך צבעי האריחים / חיפויים שמשלימים את התמונה החזיתית שילוב גווני עץ טבעי כמו גם נירוסטה שנותנות תחושה יוקרתית.
ישנם גוונים מעניינים שחור מבריק, מט, צבע פחם

 

לא חובה שכל המטבח יהיה בצבע שחור אפשרי לחלק את הצבעים כך שיתאימו וכתוצאה מכך ניתן ליצור אווירה יותר ”רכה“ לשחור ויחד עם זאת לתת  את האמירה האלגנטית והיוקרתית.

 

כמובן על מנת לתת את האמירה של המטבח צבע הקירות והתאורה (גם תאורה טבעית) הן מרכיב מאזן וחשוב אז לא לשכוח:)

 

המלצות:

 

לפני שנלחצים וזועקים לא שחור תנו לזה צ‘אנס בתכנון מקסימום…לא.
חשוב התאמת צבעים סביבתית והתחשבות בחלל
תאורה וגם תאורה טבעית

 

אז נמשיך בצבעים…..

מה אומרים על כחול? כחול עמוק? כחול בשילוב גוונים נוספים? 

מטורף לא כל אחד בטח חושב על זה וכן…צריך קצת נועזות נכון לא בדיוק צבע שגרתי ותמיד טרנדים חדשים קצת מרתיעים מטבח כחול? רגע איך מתאימים את השאר חיפויים פינת אוכל סלון ועוד….אבל בואו נראה קצת תמונות של מטבחים ותנסו לדמיין רגע…
איזו תחושת רעננות כחול וגווניו נותנים, תחושה נעימה של חדשנות תוסיפו לו גוונים של לבן גם עץ בא בחשבון וזה נראה פשוט מושלם היתרון בכחול או בגווני כחול שהוא יכול להתאים לסגנון כפרי או מודרני וגם הייטקיסטי קול ומגניב

 

כמובן שלא צריך להיבהל מרק לשמוע כחול כי אפשר תמיד לשלב עם צבעים לתת את הטאץ‘ הנכון

 

זוכרים את המטבחים של פעם השאלה היותר נכונה ראיתם את הסדרה שנות ה-80 ? טוב אז שם אפשר לראות את המטבח הירוק של ויויאן פתאום הוא נראה עדכני ל-2018 אז אל תהיו שמרנים צאו מהקופסא.