רוצים לקנות אי?

24.11.19

:שתף עם החברים שלך

Homix
  • Nov.24.2019
צילום : virginlimitededition.com/en/necker-island

איך קונים אי? תשאלו את ריצ‘רד ברנסון

אז אי שם לקראת סוף שנות ה-70 ריצ‘רד ברנסון מייסד חברת VIRGIN חובב הפרסום וההרפתקאות טס בעקבות חברתו לימים אשתו לאיי הבתולה הבריטיים כאשר שהו שם ריצ‘רד קרא באחד העלונים שסוכנות נדל“ן מציעה לכל מי שמתעניין ברכישת אי טיסה במסוק לסיור באי ולינה במלון על חשבונם ריצ‘רד שהיה באותם ימים צעיר בן 27 עם חברת תקליטים קטנה שנשענה פחות או יותר על זמר אחד (מייק אולדפילד שמו) היה די תפרן וכסף למלון מפואר לא היה בנמצא חשב חשב והגיע למסקנה!

יש לי רעיון! אני אתקשר אתעניין באי וכך נקבל מלון נרוויח טיסה במסוק לאי נשתשעשע קצת מה כבר יכול להיות?

ריצ‘רד מתקשר מגיע הסוכן הנדל‘ן המקומי שמקבל רושם לא רע מ“הלקוח“ וכמו שמצויין במודעה מעביר את ריצ‘רד וזוגתו למלון מפואר וקובע עימם מועד למחרת לטיסה לאי.

למחרת טסו ריצ‘רד חברתו והסוכן נדל“ן לאי נקר Necker Island ריצ‘רד נדהם מהאי הבתולי שלא היה עליו כלום רק טבע פראי לאחר סיבוב ”התרשמות“ באי הסוכן שואל את הלקוח ”נו…? אז מה ההצעה שלך לרכישת האי?“ ריצ‘רד התחיל קצת לגמגמם ואמר ”יש לי 100 אלף דולר”  הסוכן כמובן שכעס כיוון שהמחיר המבוקש היה בערך של 600 אלף דולר, כשחזרו למלון מצאו ברנסון וחברתו את המזוודות שלהם בקבלה באופן שמסביר עד כמה אינם רצויים, אך האי הבתולי והמדהים נצרב בלב של ריצ‘רד ולאחר בירור קצר הסתבר שהבעלים של האי הוא איש נדל‘ן בריטי שהיה צריך כסף בדחיפות לפרויקט נדל“ן לאחר משא ומתן קצר נקבע המחיר המדהים בסך 250 אלף דולר.

האי נקר Necker Island כיום הפך למשכנו הקבוע של ריצ‘רד ומציע חוויות חופשה לתיירים בעיקר מהחוג של האלפיון העליון המעוניינים לנפוש באי בתמורה לכ- 50 אלף דולר ללילה הכוללות את כל הפינוקים האפשריים במקום חלומי חולות לבנים וילה מהממת נוף לים ושלל פינוקים, אז בוקינג??

virginlimitededition.com/en/necker-island