רוצים לקנות אי?

15.12.19

:שתף עם החברים שלך

האי נקר
  • Dec.15.2019
צילום : virginlimitededition.com/en/necker-island

איך קונים אי? תשאלו את ריצרד ברנסון

 

אז אי שם לקראת סוף שנות ה-70 ריצרד ברנסון מייסד חברת VIRGIN חובב הפרסום וההרפתקאות טס בעקבות חברתו לימים אשתו לאיי הבתולה הבריטיים כאשר שהו שם ריצרד קרא באחד העלונים שסוכנות נדלן מציעה לכל מי שמתעניין ברכישת אי טיסה במסוק לסיור באי ולינה במלון על חשבונם ריצרד שהיה באותם ימים צעיר בן 27 עם חברת תקליטים קטנה שנשענה פחות או יותר על זמר אחד (מייק אולדפילד שמו) היה די תפרן וכסף למלון מפואר לא היה בנמצא חשב חשב והגיע למסקנה!

 

יש לי רעיון! אני אתקשר אתעניין באי וכך נקבל מלון נרוויח טיסה במסוק לאי נשתשעשע קצת מה כבר יכול להיות?

ריצרד מתקשר מגיע הסוכן הנדלן המקומי שמקבל רושם לא רע מהלקוחוכמו שמצויין במודעה מעביר את ריצרד וזוגתו למלון מפואר וקובע עימם מועד למחרת לטיסה לאי.

 

למחרת טסו ריצרד חברתו והסוכן נדלן לאי נקר Necker Island ריצרד נדהם מהאי הבתולי שלא היה עליו כלום רק טבע פראי לאחר סיבובהתרשמותבאי הסוכן שואל את הלקוחנו…? אז מה ההצעה שלך לרכישת האי?“ ריצרד התחיל קצת לגמגמם ואמריש לי 100 אלף דולר  הסוכן כמובן שכעס כיוון שהמחיר המבוקש היה בערך של 600 אלף דולר, כשחזרו למלון מצאו ברנסון וחברתו את המזוודות שלהם בקבלה באופן שמסביר עד כמה אינם רצויים, אך האי הבתולי והמדהים נצרב בלב של ריצרד ולאחר בירור קצר הסתבר שהבעלים של האי הוא איש נדלן בריטי שהיה צריך כסף בדחיפות לפרויקט נדלן לאחר משא ומתן קצר נקבע המחיר המדהים בסך 250 אלף דולר.

 

האי נקר Necker Island כיום הפך למשכנו הקבוע של ריצרד ומציע חוויות חופשה לתיירים בעיקר מהחוג של האלפיון העליון המעוניינים לנפוש באי בתמורה לכ- 50 אלף דולר ללילה הכוללות את כל הפינוקים האפשריים במקום חלומי חולות לבנים וילה מהממת נוף לים ושלל פינוקים, אז  מה אומרים בוקינג??

 

virginlimitededition.com/en/necker-island